Ubytování Sedlčany - Sportovní areály Sedlčany

KAPACITA: 25 lůžek Cena za lůžko/noc: od 220 Kč

TURISTICKÁ UBYTOVNA TATRAN

IČP: 1004890508

Správce: Martina Řeháková
Email: ubytovny@arealysedlcany.cz
Tel: 734 232 784

při opakované nedostupnosti 734 232 782

Only for foreigners (kontakt pouze pro cizince):

http://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/gb.pnghttp://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/de.pnghttp://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/fr.png Tel: +420 734 259 387

Adresa
Pod Potoky 123, 26401 Sedlčany

Provozní doba                                                                                                                           13:00 - 21:00 hod.

Ceník                                                                                                                                   Ceník ubytovny Tatran (PDF, 64kB)

Ubytovací řád
Ubytovací_řád ubytovny Tatran (PDF, 52kB)

Rezervace, storno poplatky
Rezervace, storno poplatky (PDF, 45kB)

Dobíjení elektrokol pro ubytované zdarma.

Ubytovna se nachází v blízkosti autobusového nádraží Sedlčany, v areálu fotbalového stadionu zhruba 300m od zimního stadionu a 300m od centra města. Kapacita ubytovny je 25 lůžek ve dvou, třech a čtyřlůžkových pokojích. Jeden pokoj je bezbariérový s vlastním sociálním zařízením a s vybavením pro handicapované. V přízemí ubytovny se nachází zařízená kuchyňka a jídelna. Využít se dá sušárna, samozřejmostí je přístup k internetu přes wifi. V areálu je možné parkovat a uschovat kola v uzamykatelné místnosti. Součástí areálu jsou dvě restaurace a sauna. Ubytovna má certifikace Cyklisté vítáni a Klubu českých turistů.

Ubytovna nabízí levné ubytování v Sedlčanech především turistům a cykloturistům, kteří mohou využít turistických cílů a cyklotras Sedlčanska, středního Povltaví a turistické oblasti Toulava. Dále je vhodná k ubytování externích pracovníků (krátkodobému i dlouhodobému), hokejového či fotbalového týmu a jiných sportovních nebo firemních skupin s možností využití místních sportovních areálů.

Z důvodu neúměrně vysokého poplatku za TV v jídelně vyžadovaného společností Intergram jsme byli nuceni tuto televizi odstranit. Velice se všem hostům omlouváme, ale věříme, že je to pro Vás přijatelnější než zvyšování ceny za ubytování.

Fotogalerie

Kontaktní formulář

Vybrat termín 'Od' z kalendáře
Vybrat termín 'Do' z kalendáře
povinné